Terminy i cele wypraw

 

Jeśli jesteś zdecydowany do wzięcia udziału w naszej wyprawie wędkarskiej ,to najpierw skontaktuj się ze mną telefonicznie lub drogą elektroniczną, a następnie po uzgodnieniu takich szczegółów jak

- Termin wyjazdu

- Czas wyjazdu

- Miejsce wyjazdu

- Ilość uczestników

- Oraz inne szczegóły które mają wpływ na cenę wyprawy, otrzymasz drogą pocztową lub elektroniczną taką właśnie umowę.

Po jej otrzymaniu podpisz i wyślij podpisaną kopię również taką sama drogą i wpłać opłatę rezerwacyjną na podane na umowie konto bankowe.

Resztę wpłaty zapłacisz dopiero na 90 przed planowaną wyprawą . Ten czas jest potrzebny abym mógł odpowiednio wcześnie zakupić bilety promowe z uwagi na cenę.

W całym przedwyjazdowym okresie jestem do waszej dyspozycji jeśli potrzebujecie informacji na  temat szczegółów wyjazdu.

 

TERMINY NA ROK 2015/2016 DOSTĘPNE JUŻ WKRÓTCE.

Zapraszamy.

 

O Dalsze terminy i cele wyjazdów, proszę o kontakt pod numerem telefonu 510 468 384 lub znajdziecie je w moim katalogu na tej stronie internetowej. Katalog jest wydany w języku niemieckim, ale jeśli macie Państwo szczegółowe pytania dotyczące wyszukanego przez Was miejsca proszę o kontakt, a odpowiem na wszystkie pytania. Podane ceny w katalogu są cenami które zawierają w sobie również ceny biletów promowych. Większość moich wypraw z Polski jest organizowana z innych portów i ceny te są niższe od podanych w katalogu. Dlatego też proszę o kontakt celem uniknięcia nieporozumienia.

 

kalendarz